Agenter & Distributører

Hjem  /  Agenter & Distributører

Distributor/importer
Haze AS, Lars Erik Tingstad
Karenslyst alle 12/14
0278 Oslo
Norge
Tel: +47 91397657
E-mail: lars@trimm.no

Nordic Business Agent AB
Fredrik Lundgren
Frostaliden 12 / 1404
SE-541 42 Skövde
Sverige
Tel: +46 733 10 12 10
E-mail: fredrik@nordicba.se

WHOLESALE FRANKRIG

Scandeco SARL
Henrik Madsen
970 chemin de Fontmerle
Residences Estagnol, Jonuilles B
06600 Antibes
Frankrig
Tel: +33 6 19 03 09 55
E-mail: henrik@scandeco.fr

Cozy Living
Kirsten Wollesen
Showroom by appointment
11b rue du Château
6961 Senningen
Luxembourg
Tel: +352 621 407 254
E-mail: Kirsten@cozyliving.eu
Instagram: @cozyliving

Caprichos Daneses S.L.
Johnny Schöneck
Castilla la Mancha, 29
28750 San Agustín del Guadalix
Madrid, Spanien
Tel: +34 609 00 50 75
E-mail: johnny@caprichosdaneses.com

Caat brands agency
Gina Sanders
Markt 4
6067 BS Linne
Holland
Tel: +31 6 12 69 89 86
E-mail: info@buitenmeubels.nl

Frost International
Stefanie Bleil
Rudolfspl. 13A
1010 Wien
Østrig
Tel: +43 699 15055006
E-mail: s.bleil@frost-international.at

Studio L+A
Maarten Teetaert
Prinses Lydialaan 49
Heverlee, Belgium
Showroom Trade Mart Brussels, Floor D
Street: S. Dubrovnik 145
Tel: +32 (0)495 58 34 96
E-mail: studiola@studiola.net

WHOLESALE ITALIEN

Nordic Design
Susan Steiner Henriksen
Via Umberto 1, 24
37014 Castelnuovo del Garda (VR)
Tel: +34 338 5059284
E-mail: susan@nordicdesign.it

WHOLESALE FINLAND

iNNEdesign Oy
Malin Borg
Kauppalantie 14 B
02700 Kauniainen
Finland
Tel: +358 40 5896060
E-mail: malin@innedesign.fi
vat no: 1962295-0

ANDRE LANDE

Vi er på udkig efter distribution i andre lande. Kontakt Martin Hornsyld på mh@trimm.dk hvis du er interesseret i et samarbejde

You don't have permission to register